Футбол для дорослих. Зоря знищила безпомічний Олімпік

Олімпік, який перебуває у зоні вильоту приймав луганську Зорю. Луганська команда має проблеми з командами, які закриваються на своїй половині поля. Так у минулому турі підопічні Скрипника не змогли пробити Худжамова і перемогти Маріуполь.

У гру проти Олімпіка Зоря не могла розраховувати на Михайличенка (перебір жовтих карток). Гості дуже важко почали матч. Моменти біля воріт Олімпіка виникали вкрай складно. Забивати міг Русин. Назарій отримав пас від Лєднєва і під кутом вривався до штрафного майданчика. Русин цілив у дальній кут, та пробити точно не зміг. Після цього матч знову повернувся у дуже тягуче русло.

Під кінець тайму Олімпік залишився в меншості. Ксьонз отримав червону картку, і Зоря одразу ж скористалась перевагою у кількості гравців. Абу Ханна підключився лівим флангом і прострілив. М’яч спочатку відскочив від Кабаєва, далі застряг в ногах Русина, але вчасно зорієнтувався Юрченко і пробив повз голкіпера – 1:0.

Другий тайм Зоря почала із серйозного тиску на суперника. Швидкість і пресинг переросли у забиті м’ячі. Кабаєв розкішною передачею підключив Кочергіна, а той в дотик викотив на Русина – 2:0. Після цього луганці тільки додали обертів і могли забивати ще двічі. Але Русин не зміг зробити дубль, а удар Лєднєва накрив голкіпер. Та свій шанс Лєднєв ще знайшов. Каменюка прострілив із лівого флангу, 17-й номер Зорі м’яч прийняв і другим дотиком відправив у ворота. Дуже класний гол!

Продовжив побиття  господарів Кабаєв. Владислава підключив до атаки Каменюка. Вінгер Зорі пробив із гострого кута, а м’яч від ноги Кринського залетів у ворота. П’ятий гол просто напрошувався. Черпачок від Арвеладзе, скидання від Кабаєва і Русин забиває у порожні ворота – 5:0. На цьому Зоря завершила свої знущання. Щоправда, якби не завершився час матчу, можливо, гості забили б і більше.