Футбол поза політикою? Сепаратистський скандал на матчі Ліги Європи

Матч Ліги Європи між люксембурзьким Дюделанжем та азербайджанським Карабахом ледь не було зірвано через провокацію. В середині першого тайму стався обурливий для гостей епізод. За рахунку 2:0 на користь Карабаха головний арбітр був змушений зупинити гру.

Над полем з’явився дрон, до якого був причеплений прапор невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки.

Поки гру було зупинено, декілька гравців Карабаха спробували м’ячами збити дрон, між гравцями обох команд почалася штовханина. Арбітр забрав команди із поля у підтрибунне приміщення. Невдовзі матч було поновлено. В підсумку Карабах здобув розгромну перемогу 4:1, а після матчу головний тренер Гурбан Гурбанов прокоментував провокативний епізод.

Я взагалі проти таких речей у спорті. Подібна провокація – це просто боягузтво. Я пишаюся тим, що я азербайджанець, що треную Карабах. У мене відмінний колектив і ми не повинні піддаватися на такі провокації. Після паузи 15-20 хвилин ми постаралися максимально показати професіоналізм, вийти на поле і зберегти ігрову дисципліну.

Так, в роздягальні хлопці були засмучені, розлючені, їх було важко знову налаштувати на матч. Однак, я в будь-якому разі вдячний, що вони мене почули і проявили себе на полі справжніми переможцями. І тепер ми повертаємося з красивою перемогою. Можливо, в майбутньому така провокація повториться. Як на мене, робити подібне – це дешево.