Футбол внє політики© Екстренер збірної України зізнався в повазі до Росії

Ще один позаполітичний оратор

Екстренер збірної України Леонід Буряк в інтерв’ю російському ресурсу Sport24 поділився своєю думкою стосовно нової форми команди Андрія Шевченка:

Як відреагував на скандальні новини, пов’язані з формою збірної України? Я, звичайно, не можу щось інше сказати. Все, що зробив Павелко та УАФ, я з повагою [до цього – прим.ред.] ставлюся. Так, я думаю, що футбол поза політикою. У мене багато друзів у Росії, мій перший тренер був з Росії. Я з повагою ставлюся до Росії. Я не політик, я не хочу говорити на ці теми і давати якісь оцінки. Мене цікавить футбол. Я хочу говорити тільки про футбол. Той же Черчесов – я його знаю. Ми з ним разом грали, і я до нього з повагою ставлюся. Я не зможу плювати в той бік, коли нас багато пов’язувало. Як з радянським футболом, так і з російським. Тож я з повагою ставлюся, а в усьому іншому нехай політики розбираються. Але, звичайно, я з повагою ставлюся до рішення УАФ

Photo by Clive Mason/Getty Images

На Росії форму збірної України назвали екстремістською. Шкода, що не всі наші експерти та функціонери можуть прямо сказати про неадекватність реакції країни-агресора.

Читайте також: На Росії все зрозуміли. Збірну України визнали сильнішою за місцеве збіговисько

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також