Футбольна традиція сімейства Кірай

Габор Кірай – один із найбільш екстравагантних голкіперів в історії футболу. Хоч він ніколи не був у переліку топ-воротарів та не захищав кольори грандів європейського футболу, однак цей персонаж добре відомий у вболівальницькому середовищі.

В першу чергу Кірай відомий через те, що впродовж усієї кар’єри витступає у штанях. Якщо у 90-х це не викликало подиву, адже більшість голкіперів використувувало подібну амуніцію, то із початком 2000-х Габор залишився вірним своєму стилю.

Цієї весни ПроФутбол побував вгостях у голкіпера і він у інтерв’ю зізнався, що йому просто зручно грати в штанях і без них не уявляє себе на полі. У 2016-му разом із збірною Угорщини Кірай дістався 1/8 фіналу турніру, а також увійшов до історії як найбільш віковий футболіст європейського форуму. Також додамо, що Габор є автором ще одного рекорду: він провів найбільше матчів у складі своєї збірної – 108.

Наразі Кіраю 41 і він повернувся до свого рідного клубу Халадаш. За свою тривалу футбольну кар’єру він встиг пограти у складі Герти, Кристал Пелес, Астон Вілли, Бернлі, Мюнхен 1860 і Фулхема.

В той же час футбольну кар’єру вже розпочав його син – Матяж. Кірай-молодший як і його батько є голкіпером. Ще одна незмінна футбольна традиція сімейства Кірай – сірі штани. Матяж Кірай у свої 13 теж захищає ворота лише у штанях. Син легенди Угорщини виступає заюнацьку команду Халадаш U-14.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також