Футбольний злодій з російськими друзями. Український майстер договірняків спалився

Тренер-злочинець Олександр Севідов, якого Апеляційний комітет УАФ довічно дискваліфікував за організацію договірних матчів (справа ФК Суми), хоче за допомогою російської компанії оскаржити дискваліфікацію в Лозанні.

Хронологічно історія притягнення Севідова до відповідальності виглядає так:

У квітні 2020 року (через два роки після феєрії договірних матчів у виконанні клубу ФК Суми) КДК УАФ оприлюднив рішення, згідно з яким Олександру Севідову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 5 (п’ять) років та на 5 (п’ять) років умовно.

Екстренер з цим рішенням не погодився і вирішив оскаржити вирок в Апеляційному комітеті УАФ. “Фахівець” просив скасувати рішення, а Комітет з етики та чесної гри УАФ своєю чергою теж звернувся в Апеляційний комітет і просив змінити рішення та відсторонити тренера довічно. У травні 2021 року Апеляційний комітет УАФ вирішив задовольнити скаргу Комітету з етики та чесної гри. Відтак Севідову було заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), ДОВІЧНО.

Футбольний злодій з російськими друзями. Український майстер договірняків спаливсяPhoto by Getty Images

Наступною інстанціє для спеціаліста-афериста став CAS (Спортивний арбітражний суд в Лозанні). 6 жовтня 2022 року відбудеться засідання за справою Севідова, і футбольного злочинця там представлятимуть юристи компанії SILA International Lawyers. 

Все б нічого, але SILA International Lawyers – це російська (нехай вас не бентежить слово "міжнародний", бо офіс в Москві і клієнти про все скажуть самі) юридична компанія, яка веде справи РФС і майже всіх запоребрікових футболістів! Юрист цієї компанії Міхаїл Прокопець хвалився тим, що ця контора подавала апеляцію на рішення  УЄФА та ФІФА відсторонити російські клуби та збірну в Лозанну. 

Футбольний злодій з російськими друзями. Український майстер договірняків спаливсяскріншот з сайту рбк

Севідов у боротьбі за повернення до можливості організовувати договірняки не нехтує співпрацею з представниками компанії країни-терориста. Звернутися в суд Лозанни – це заплатити гроші, залучити адвокатів – заплатити гроші. Керівники офісу в москві в будь-якому разі отримають матеріальну вигоду від співпраці з Севідовим і частинка цієї вигоди піде на податки, проспонсуючи армію окупантів.

За нашою інформацією, представлятимуть Севідова ті ж самі юристи, які займаються справою Тимощука. Зрадотолік позивається до України, яка позбавила його усіх регалій.

Читайте також: Челсі обламав Реал. 60-мільйонний гравець пройшов медогляд для переходу в АПЛ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також