Футзальне дербі закінчилось бійкою

Матч ужгородської Футзальної ліги закінчився масовою бійкою. На паркеті зійшлись географічні сусіди і принципові суперники. Минай приймав команду Алекс із Мукачевого. За рахунку 7:2 на користь господарів аробітр був змушений зупинити матч. Спершу голкіпер команди-гостей вдарив в обличчя футболіста Миная, а далі вболівальники клубу Алекс вирвались на майданчик та напали на господарів.

Минай – Алекс. Бійка

Дербі на кулаках??Матч футзальної ліги Минай – Алекс був перерваний через напад вболівальників гостей на гравців.Найгарячіші моменти по-справжньому бойового матчу?

Опубліковано FootballHub 23 січня 2018 р.

КДК вже розглянув усі скандальні епізоди матчу та ухвалив настуані рішення:

Сьогодні, 22 січня, відбулось засідання КДК УФЛ разом із представниками команд Суперліги. На ньому було ухвалено рішення…

Опубліковано Ужгородська Футзальна Ліга 22 січня 2018 р.

  • На команду «Алекс» накласти дисциплінарні санкції у вигляді грошового стягнення у розмірі 5 000 гривень, які будуть перераховані на розвиток дитячого футзалу, зокрема дитячо-юнацької школи «Синай», яка єдина в області культивує дитячий футзал.
  • Футбольний клуб «Алекс» зняти з розіграшу УФЛ сезону 2017/18 року. Результати зіграних матчів попередніх турів за участі ФК «Алекс» не анульовуються, а у наступних іграх команді суперниці зараховується перемога з рахунком 3-0.
  • Гравців, які були заявленні за ФК «Алекс» забороняється дозаявляти за інші команди, які беруть участь в УФЛ.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також