Ганебні звуки з дна. Український футболіст пишається своїм переїздом до Росії

Український футболіст пригадав про свій переїзд з українського чемпіонату до російського. Півзахисник Ахмата Артем Полярус розповів про своє оригінальне рішення.

Радити нікому нічого не можу – це справа кожного і кожен обирає свій шлях. Я особисто прийняв дане рішення свого часу і ні краплі не шкодую. Я ще в кінці сезону для себе прийняв усвідомлене рішення, щоб покинути команду. Я довго до цього йшов, радився з сім’єю, що пора зробити крок уперед.

По закінченню сезону до мене надійшла пропозиція з Хімок. Особисто розмовляв з Андрієм Талалаєвим, який був дуже зацікавлений в моєму переході. Я тоді прийняв для себе рішення, щоб зробити цей крок. Так, були варіанти з інших клубів України та з країн ближнього зарубіжжя, з Європи, але оскільки я для себе зробив вибір, то відступати вже не було сенсу, – розповів півзахисник у коментарі Transfermarkt

 

Відзначимо, що Полярус покинув Олександрію влітку 2019-го після того, як команда Шарана посіла третє місце і отримала можливість зіграти у груповому етапі Ліги Європи. Але Артем Полярус залишив клуб і підписав контракт із Хімками, які виступали у Першій лізі Росії. У жовтні 2020-го півзахисник перейшов до Ахмата.

Читайте також: Яремчук – нападник рівня АПЛ© Екстренер Гента високо відзначив гру українця.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також