Гармата Малиновського шокує Лаціо! Українець забив фантастичний м’яч за Аталанту у Серії А

Гравець збірної України став одним із найкращих гравців матчу.

Руслан Малиновський у центральному матчі 27 туру Серії А проти Лаціо вийшов у основі. Підопічні Сімоне Індзагі швидко заволоділи комфортною первагою, повівши у рахунку 2:0 вже на 11 хвилині зустрічі (відзначився Де Рон у власні ворота та Мілінкович-Савич).

Проте Аталанта не збиралася віддавати матч другій команді чемпіонату Італії. Ще до перерви один м’яч відіграв Госенс. В атаці взяв участь Малиновський, який своїм пасом знайшов у штрафному майданчику Сапату, той скинув під навіс Хатебуру, який класною подачею знайшов у штрафному майданчику голову Госенса – 1:2.

Господарі після перерви продовжили атакувати. Малиновський намагався знайти момент для удару (у першому таймі українцю не вистачило докількох сантиметрів, щоби засмутити своїм ударом Лаціо), і на 66 хвилині йому це вдалося. Ексгравець Зорі після пасу від Де Рона підробив м’яч під ліву і зарядив з-за меж штрафного майданчика під поперечку воріт Стракоши – 2:2! На відео з 2:31:

Photo by Claudio Villa/Getty Images

Малиновський віддав всі сили і з високопіднятою головою пішов відпочивати, а його партнери зробили ще одне диво. На 80 хвилині після подачі з кутового від Гомеса відзначився Паломіно – 3:2!

Аталанта втримала перемогу, а Руслан Малиновський заслужив найкращу оцінку за матч – 8,6!