Героїзму Малиновського замало. Аталанта з асистом українця в меншості втрачає перемогу. ВІДЕО

Результат на користь суперників…

У 34 турі Серії А Аталанта завітала в гості до Сассуоло. Руслан Малиновський провів феєричний квітень, але скидати оберти не збирався. Саме українець створив перший небезпечний момент у матчі. Удар півзахисника збірної України у верхній кут воріт господарів потягнув голкіпер чорно-зелених Андреа Консільї.

Після стартової активності бергамасків гра вирівнялася, а на 23 хвилині стався дуже неприємний для Аталанти епізод. Голліні необачно вийшов на перехоплення і збив Жеремі Бога – вилучення і небезпечний штрафний. Стандарт господарі змарнували, але чисельна перевага вселяла надію в підопічних Де Дзербі.

Непроста ситуація, в яку потрапила Аталанта, вимагала подвійної самовіддачі від лідерів. Руслан Малиновський свої найкращі якості на 32 хвилині проявив сповна. Українець віддав класний пас у штрафний майданчик на Госенса, а той в падінні пробив у сітку воріт Сассуоло – 0:1.

Другий тайм розпочався з іще одного неприємного суддівського рішення для Аталанти. Траоре впав у штрафному майданчику гостей, а арбітр зустрічі Лука Пайретто вгледів порушення з боку Толоя – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Берарді – 1:1.

Аталанта відповіла моментом Хатебура. Малиновський вивів нідерландця віч-на-віч із голкіпером господарів, але Консільї продемонcтрував реакцію і відбив м’яч на кутовий після удару гравця бергамасків.

На 76 хвилині гості отримали шанс вийти вперед у рахунку. Захисник Сассуоло Марло у власному штрафному майданчику притримав Муріеля, за що арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку і показав оборонцю жовту картку, яка виявилася для нього другою у матчі – вилучення. Нападник Аталанти сам взявся виконувати пенальті… І схибив! Консільї ногами відбив м’яч, який летів по центру воріт, а добивання Муріель змарнував, оскільки послизнувся на газоні.

На більше виснажену грою у меншості Аталанту не вистачило. Команда Гасперіні втрачає очки, що приносить дострокове чемпіонство Інтеру!