Гірші за суперника. Оцінки гравців збірної України у матчі з Іспанією

Провальний результат.

Збірна України безапеляційно програла Іспанії у Мадриді з рахунком 0:4. Ця поразка стала найбільшою для Шевченка на чолі збірної України. Для самої ж команди цей матч виявився справжнім провалом.

Згідно з даними статистичного порталу Whoscored, найвищий бал за поєдинок у складі збірної України отримав Сергій Сидорчук, який вийшов на заміну на 63-й хвилині – 6,4. До слова, в іспанців лише Ерік Гарсія, який опинився на полі на 61-й хвилині, має нижчу оцінку, ніж український півзахисник – 6,2. Всі інші гравці збірної Іспанії отримали вищі бали.

Найкращим гравцем поєдинку став Ансу Фаті8,9. 17-річний гравець Барселони заробив пенальті, відзначився голом і постійно тримав у напрузі захист збірної України. Найгірший бал серед українців отримав Сергій Кривцов – 5,4. Саме він сфолив на Фаті на початку матчу.

Не вдався дебют і в Ігоря Харатіна. Півзахисник за цей матч має 5,6 балів. Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик, які провели чудовий поєдинок зі Швейцарією, не змогли продемонструвати цього ж з іспанцями. Вони отримали 5,9 та 6,1 балів відповідно.

Скрін Whoscored

Інші футболісти збірної України теж провели поганий матч: Андрій Ярмоленко – 6,1; Марлос – 6,2; Роман Яремчук – 6,0, Олександр Зінченко – 5,7; Микола Матвієнко – 5,6, Віктор Коваленко – 5,8; Віктор Циганков – 6,1; Андрій Пятов – 6,3.

Нагадаємо, що після матчу з Іспанією Андрій Шевченко назвав головну причину поразки національної команди.

Читайте також: 120 мільйонів, які так і не заграли. Барселона може залишитися без іще однієї зірки та Ліга Націй. Друга нічия німців і лідерство валлійців. Усі результати ігрового дня