Гол Дмитра Коркішка за Гіресунспор

Екс-киянин та екс-одесит Дмитро Коркішко започаткував перемогу своєї команди у матчі 25 туру першої ліги Туреччини. У домашньому поєдинку своєї команди з Газіантепом українець забив на сьомій хвилині, вчасно опинившись у потрібному місці.

Довершили справу ще три влучні удари його одноклубників. Гіресунспор зрештою переміг 4:1. Ця звитяга – як бальзам на душу Коркішка та його партнерів. До цього дня Гіресунспор не вигравав останні 10 матчів в усіх турнірах. Більше того – з них 9 поразок.

Фото з оф. сайту Гіресунспора

Для українського легіонера цей м’яч став шостим за новий клуб, де Коркішко виступає з літа 2017-го. В наступному матчі українець точно не зіграє, бо з фінальним свистком на 90-тій хвилині примудрився заробити пряму червону картку!