Гол динамівця та Роналду близький до рекорду. Як зіграли суперники України

Збірна України перемогла у товариському матчі Естонію, а у нашій групі відбору на Євро-2020 зустрічалися Португалія з Литвою і Сербія з Люксембургом.

Португальці познущалися з Литви, здобувши розгромну перемогу з рахунком 6:0. На тлі скандалу та непорозумінь із тренером у Ювентусі Роналду видав прекрасний матч за свою збірну. Головна зірка Португалії вкотре відзначився хет-триком. Два м’ячі Кріштіану забив ще у першому таймі, а третій — у середині другого тайму. Цей хет-трик став 55-м у кар’єрі Роналду. Нападник забив уже 98 м’ячів за збірну Португалії та ще ближче підібрався до рекордсмена — іранця Алі Даеї, який забив 109 м’ячів за свою збірну.

Photo by Jan Kruger/Getty Images

Збірна Люксембургу ледь не створила сенсацію у матчі із сербами. Люксембуржці поступалися 0:2. Але спробували повернутися у гру. Перший м’яч відквитав нападник київського Динамо Жерсон Родрігес. Варто зазначити, що динамівець грав не у центрі нападу, а на позиції правого півзахисника. Далі він мав ще один чудовий шанс, але пробив дуже неграбно. І в наступній атаці його команда пропустила втретє. Та за 5 хвилин спромоглася знову скоротити відставання до мінімуму. Щоправда, до подвигу гості не дотягнули, програвши по-бойовому – 2:3.

Перед останнім туром кваліфікації Португалія та Сербія претендують на вихід на Євро-2020. Серби в останньому турі прийматимуть Україну, а португальці завітають до Люксембургу.