Гол гравця збірної України приносить перемогу Реброву. Українець забиває другий матч поспіль. ВІДЕО

Футболіст збірної України продовжує забивати за свій клуб

У 16-му турі чемпіонату Угорщини Ференцварош вдома переміг Будафок з рахунком 2:1. Другий м’яч господарів у цьому поєдинку забив Ігор Харатін. Українець, як і минулого туру, відзначився з пенальті. Півзахисник Ференцвароша 62-й хвилині матчу впевнено реалізував одинадцятиметровий удар, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах.

Таким чином, команда Ференцварош йде на зимову перерву без єдиної поразки у чемпіонаті, маючи у своєму активі 38 пунктів. На рахунку команди Реброва 12 перемог, 2 нічиї та ще 2 поєдинки у запасі.