Гол Харатіна та асист Петряка наближають Ференцварош до чемпіонства

Битва лідерів чемпіонату Угорщини відбулася у Будапешті, де місцевий Ференцварош приймав Мол Віді. У складі господарів з перших хвилин вийшли на поле українці Іван Петряк та Ігор Харатін.

Ференцварош повів у рахунку вже на 6-й хвилині поєдинку. Петряк знайшов передачею Нгуена біля лінії штрафного майданчика, а той одним рухом прибрав захисника і пробив у дальній нижній кут воріт Віді — 1:0.

Гості доволі швидко відігралися. На 21-й хвилині відзначився Него, який вдало зіграв на добиванні у штрафному майданчику Ференцвароша — 1:1. Та наприкінці першої половини гравець Мол Віді Хаджич отримав другу жовту картку, стрибнувши у невиправданий підкат ззаду в центрі поля.

У другому таймі підопічні Сергія Реброва просто розірвали суперника. Спочатку Харатін на 59-й хвилині відзначився першим забитим м’ячем за свою команду. Українець після подачі з кутового виграв боротьбу у захисника і влучно пробив головою у дальню дев’ятку. Класний удар, а головне — результативний, 2:1.

На 67-й хвилині Лансафаме виконав ідеальний штрафний метрів з 23-х, поклавши м’яч у правий верхній кут воріт суперника — 3:1.

Остаточний рахунок встановив на 92-й хвилині той таки Лансафаме. Нападник скористався помилкою гравців захисту Мол Віді, вискочив один на один з голкіпером і дуже впевнено переграв того, пробивший точно кут воріт — 4:1.

Команда Реброва здобула важливу перемогу над прямим конкурентом у боротьбі за чемпіонство. Ференцварош забезпечив собі відрив у 11 пунктів за 4 тури до закінчення чемпіонату і вже у наступному турі може гарантувати соіб чемпіонство!