Гол у головному матчі туру! Ексдинамівець забив м’яч у дербі. ВІДЕО

Перемога була дуже близько

Ексгравець Динамо Домагой Віда відзначився голом у центральному матчі 31 туру турецької Суперліги, в якому Бешикташ вдома приймав Фенербахче. Хорват забив у стамбульському дербі на 48 хвилині, ударом головою замкнувши подачу партнера зі штрафного – 1:0!

На жаль, втримати переможний результат господарям поля не вдалося. Фенербахче врятувався на 89 хвилині завдяки прекрасному удару Туфана – 1:1.

Орли після цієї нічиєї залишилися на першій сходинці з відривом від Галатасарая в 3 очка, а Фенебрахче йде третім, відстаючи на 5 пунктів. Бешикташ має матч в запасі, що може дозволити збільшити відрив від переслідувачів.