Гонитва за Олександрією. Динамо переграло Чорноморець

Той випадок, коли 3 очка були дуже потрібні як Динамо, так і Чорноморцю. Киянам, щоб реабілітуватися після поразки від Олександрії і не відпускати її у боротьбі за 2 місце. А Чорноморцю, щоб піднятися з дна турнірної таблиці. Команда Ангела Червенкова у першому колі в Одесі зіграла внічию з хлопцями Олександра Хацкевича.

Стартовий склад! «Динамо» Київ – «Чорноморець» ОдесаLine-up! FC Dynamo Kyiv – FC Chornomorets Odesa#FCDKLive #ДинамоЧорноморець #DynamoChornomorets

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Понеділок, 3 грудня 2018 р.

Перший тайм матчу пройшов дуже обережно. Динамівці контролювали м’яч, а Чорноморець грав на контратаках. Перший гострий момент виник біля воріт Бойка. Коваль не сильно пробив, але кіпер Динамо не зміг намертво упіймати м’яч. Киянам пощастило, що нікого не було на добиванні.

Господарі відповіли моментом біля воріт Чорноморця. Все закінчилося призначенням пенальті. Іван Трубочкін сфолив на Миколі Шапаренку. А Циганков з 11 метрів переграв Андрія Кожухаря, якому трішки забракло, щоб відбити удар Віктора.

Після забитого м’яча обидві команди почали грати ще спокійніше.

Фото ФК Динамо

У другому таймі замість Сідіклея на поле вийшов Артем Бєсєдін, який 2 місяці не грав через ушкодження.

Другий м’яч кияни також забили з пенальті. Віктор Циганков бив здалеку і влучив у руку Глібу Грачову. Другий пенальті у матчі реалізував Артем Бєсєдін. Ідеальне повернення після травми.

У Чорноморця також були контратаки, але до серйозної небезпеки не доходило.

Динамівці мали забивати третій м’яч. Шапаренко космічним пасом вивів Шепелєва на ударну позицію. Володимир відпасував Циганкову, який знаходився майже перед порожніми воротами, але Іван Трубочкін майже реабілітувався за пенальті, у фантастичному підкаті врятувавши Чорноморець.

Сто відсоткову нагоду змарнували й одесити. Бойко помилився на виході, а Чорній пробачив Динамо, не влучивши у порожні ворота.

Ще один момент був у Динамо наприкінці матчу. Кенджора увірвався до штрафного і прострілив на Дуелунда, але Кожухар виявився першим на м’ячі.

2:0 – суха перемога Динамо. Гонитва за Олександрією у боротьбі за 2 місце триває.

Голи і небезпечні моменти матчу дивись у нашому відео.