Готові до Барселони. Голи Гармаша і Шапаренка допомагають Динамо зупинити Інгулець

Знекровлена команда Луческу витиснула максимум у матчі з дебютантом

Складний вибір складу

Динамо у виїзному матчі з Інгульцем залишилося без групи основних гравців. Циганков, Андрієвський і Попов пропускали зустріч через коронавірус. А Сергій Сидорчук крім хвороби мав ще й дискваліфікацію за вилучення в поєдинку з Шахтарем. Тому Мірча Луческу мав вигадати щось оригінальне для команди з Петрового.

Румунський спеціаліст довірив місце в центрі поля Денису Гармашу і це дало результат вже на 15 хвилині. Вибивання Січінави від власних воріт у стрибку заблокував Буяльский і м’яч відлетів просто на ногу Гармашу. Хавбек який ударом злету пробив поміж ніг Шусту – 0:1.

Фото ФК Динамо Київ Моменти, але не голи

Динамо не забило після класної комбінації, коли Де Пена ударом головою поцілив м’ячем у стійку воріт господарів. За це Інгулець ледь не покарав гостей. Янаков подав зі штрафного точно на голову Козаку, який випередив захисників і пробив повз Бущана. Арбітр зустрічі Козиряцький спочатаку гол зафіксував, але після підказки відеоасистента взяття воріт все-таки скасував через офсайд у півзахисника команди Лавриненка.

Другий тайм розпочався з класного удару Де Пени зі штрафного і суперсейву від Шуста, який витягнув м’яч із дев’ятки власних воріт. Момент схожий на порятнуок Нещерета у матчі Барселона – Динамо.

Інгулець не хотів відставати від гостей і на небезпечний удар головою від Кенджори не менш загрозливим ударом тією ж частиною тіла відзначився Січінава – сейв Бущана.

Заспокоїв Динамо і Мірчу Луческу Шапаренко

На 8- хвилині Гармаш перехопив м’яч біля штрафного майданчика Інгульця, відпасував на Шапаренка, а той без довгих роздумів одразу пробив по воротах господарів. Шуст врятувати свою команду у цьому епізоді не зумів, не вгадавши з відскоком – 0:2.

Міг до розгрому довести рахунок Беньямін Вербич, але після класного пасу від Буяльського словенець пробив поруч зі стійкою воріт команди з Петрового.

Інгулець ще раз забив – і ще раз це зробив з офсайду. Янаков після передачі Запорожця пробив повз Бущана, проте у момент пасу від партнера перебував у положенні поза грою.

2:0 угостях – Динамо здобуває необхідну перемогу і в хорошому настрої готується до битви з Барселоною в Лізі Чемпіонів.