Гравець Динамо запалив на Чемпіонаті Європи

Півзахисник Динамо провів неймовірно ефективний матч на Чемпіонаті Європи U-21, який проходить в Італії. Збірна Данії зустрічалася з командою Австрії.

Данці після поразки у стартовому матчі групового етапу 1:3 від Німеччини, у матчі з Австрією мали не тільки брати 3 очка, а ліквідовувати від’ємну різницю м’ячів. До 88-ї хвилини зустрічі рахунок був 2:1 на користь Данії. Але потім на полі з’явився півзахисник Динамо Міккель Дуелунд і за декілька хвилин віддав асист на Скова Ольсена. 3:1 – Данія впевнено перемагає головного конкурента за друге місце та наближається до виходу у плей-оф.

Міккель Дуелунд пропустив переважну частину сезону через складну травму, але встиг відновитися до Чемпіонату Європи і навіть зіграв кілька матчів за Динамо.