Гравець Утрехта забив шаленим ударом скорпіона. Відео

Молодіжні команди Утрехта і Хелмонда Спорт зіграли звичайний матч чемпіонату Нідерландів. Та у цьому поєдинку був забитий один з найкрасивіших м’ячів сезону.

Хелмонд Спорт вийшов вперед на 21-й хвилині. Утрехт зумів відігратися вже у другому таймі. На 49-й хвилині футболіст господарів Мітчелл ван Рууйнен забив просто божевільний м’яч. Після хорошого навісу з правого флангу вінгер Утрехта неймовірним чином склався і пробив ефектним ударом скорпіона. М’яч влетів у лівий від воротаря кут.

Поєдинок так і завершився нічиєю 1:1. Обидві команди продовжують плентатися у зоні вильоту турнірної таблиці молодіжного чемпіонату Нідерландів, посідаючи два останні місця.

Нідерландські медіа вже порівнюють ван Рууйнена з легендарним Златаном Ібрагімовичем, який декілька разів за свою кар’єру забивав у схожому стилі.