Гравці Боруссії стали обличчям антинацистських плакатів. Клуб не в курсі

Перед суботнім матчем Боруссії з Фортуною Дюссельдорф у Дортмунді з’явилися антинацистські плакати, на яких зображені гравці дортмундської команди та деякі їхні суперники.

Боруссія давно відома своїм негативним ставленням до нацистської ідеології та проявів неонацизму на футбольних стадіонах. Клуб постійно організовує акції із закликом протистояти неонацизму. Але до плакатів, які з’явилися у місті перед матчем з Фортуною дортмундський клуб не має жодного стосунку.

На одному з плакатів зображений гравець Боруссії Маріо Гьотце та колишній захисник дортмундського клубу, а нині мюнхенської Баварії Матц Хуммельс. На плакаті написано: Краще програти титул Баварії, аніж віддати Дорстфельд нацистам. Дорстфельд — район Дортмунда, який є певним центром неонацизму міста. Там часто проходять акції праворадикалів.

На плакаті із головним тренером Боруссії Люсьєном Фавром написано: Сезонні абонементи для тих, хто відмовиться від нацизму.

Польський захисник Шмелів Лукаш Піщек теж став обличчям антинацистського плакату: Краще бути запасним, ніж ультраправим.

І ще один плакат з Марко Ройсом: Краще перемога Шальке, ніж нацистський район.

У самому клубі вже опублікували заяву, що до цієї акції клуб не має жодного стосунку.

Генеральний директор дортмундського клубу Ханс-Йоахім Ватцке пообіцяв розібратися в ситуації та з’ясувати, кому саме належать ці плакати.

Читайте також: Де Хеа отримав пропозицію від дуже багатого клубу 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також