Грають всі, а перемагають – німці. Баварія у драматичному матчі вигризає Суперкубок УЄФА в Севільї

Команди влаштували справжню зарубу

Севілья на матч за Суперкубок УЄФА вийшла вже без Регілона, якого Реал продав до Тоттенгема, але з Ракітичем. Досвідчений хорват повернувся в андалузький клуб після років у Барселоні. І саме він заробив для своєї нової/старої команди пенальті вже на 11 хвилині. Алаба підштовхнув 10-го номера іспанців на лінії воротарського майданчика. Окампос з одинадцяти метрів Ноєра переграв – 0:1.

Мюнхенську машину такий розвиток подій на полі не влаштовував. Левандовський і Ко одразу кинулися в атаку, і моменти біля воріт Буну почали з’являтися регулярно.

Ще до перерви марокканський воротар став найпомітнішою фігурою у своїй команді, врятувавши після виходу віч-на-віч Левандовського. Але піти “сухим” на перерву уродженцю Канади так і не вдалося. Мюллер закинув у штрафний майданчик на Левандовського, поляк скинув під удар Горетці, який ударом в дотик не залишив шансів Буну – 1:1.

Після перерви Баварія одразу забила після крутої комбінації

Сане закинув на Левандовського, той скинув Мюллеру, який у два дотики повернув м’яч своєму форварду на порожні ворота – красень-гол арбітр зустрічі Ентоні Тейлор після підказки відеоасистента скасував через офсайд.

Мюнхенці притисли Севілью і почали душити своїми атаками, які захист іспанів ледь-ледь витримував. Проте, така тактика могла стати переможною на 87 хвилині, коли Ен-Несірі вийшов віч-на-віч із Ноєром. Марокканський форвард міг вирвати Суперкубок для своєї команди, але досвідчений німецький голкіпер свою команду врятував, відбивши м’яч на кутовий.

Екстра-тайми розпочалися з веселощів біля воріт Баварії

Той же Ен-Несірі увірвався в штрафний майданчик мюнхенців, обіграв Алабу і пробив по воротах Ноєра. Голкіпер зробив черговий сейв, відбивши м’яч у стійку власних воріт.

Флік провів заміну, помінявши Ернандеса на Хаві Мартінеса і зірвав цим ходом джек-пот. На 104 хвилині після подачі з кутового Алаба з лінії воротарського пробив по воротах Буну, голкіпер м’яч відбив перед собою просто на голову Мартінесу, який прицільним ударом зробив рахунок 2:1 на користь німецької команди.

Севільї забракло часу і сил, щоби змусити німецьку машину помилитися цього вечора ще раз. Баварія бере Суперкубок УЄФА!