Характер Хачеріді знищує Динамо. Брест Мілевського і Нойка страждає від норову захисника

Артем Мілевський не злякався жартів гравця Вітебська і прилетів з командою на виїзд.

Динамо Брест здобуло вольову перемогу в поєдинку з Іслоччю саме завдяки українському нападнику. Тому десятка гостей отримав особливу увагу до своєї персони з боку захисників Вітебська.

Перший тайм можна без питань записувати в актив господарів. Хачерді і Кіке були найпомітнішими фігурами у грі, адже Вітебськ намагався за будь-якої нагоди організовувати контратаки. Найнебезпечніший момент за стартові 45 хвилин – навіс/удар Гуренка на 38 хвилині. Півзахисник так підкрутив м’яч, що голкіпер Бреста Павлюченко був вже безсилим, коли стійка врятувала Динамо.

Другий тайм не подарував багато радості вболівальникам Бреста. Міг ударом головою вирвати перемогу для своє команди Мілевський, але не зумів підлаштуватися під навіс.

В атаку мало йти Динамо, але всі плани змінило вилучення. Кікі рукою зупинив удар Сантоса, за що отримав другу жовту картку. Щоби мати повноцінну оборону, тренеру гостей довелося пожертвувати Мілевським, який пішов з поля на 76 хвилині.

Вітебськ побіг в атаку, але особливої гостроти біля воріт чемпіонів Білорусі не було, аж поки не зіграв характер Євгена Хачеріді. Сантос програв боротьбу українцю і впав, захисник Бреста вже після зіграного епізоду відмахнувся ногою від суперника – вилучення і пенальті. Ніколаеску з одинадцяти метрів виконав бездоганний удар – 1:0.

View this post on Instagram

Вирішальний момент матчу Вітебськ – Динамо Брест😳 Хачеріді вилучають за відмашку і призначають пенальті😱 Динамівці вдев'ятох програли суперникам… Наші партнери – @parimatch.ukraine ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #хачериди #пенальти #хачеріді #динамо #футбол #футболхаб #football #footballhub #penalty #goal #dynamo #пенальті #удаление #гол # @khacheridi34 @dynamobrest

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Apr 18, 2020 at 10:22am PDT

Відіграватися у динамівців не було ні часу, ні людського ресурсу. Сенсаційна перемога андердога Вітебська у битві з Динамо Брест.