Гарматний постріл Лєднєва приносить перемогу. Дніпро-1 долає Металіст 1925. ВІДЕО

Дніпро-1 у заключному матчі 9-го туру УПЛ на Дніпро-Арені приймав Металіст 1925.

У першому таймі жодна з команд не змогла забити, хоч моменти були. На 34-й хвилині харків’яни мали супернагоду. Дмитренко на правому фланзі пройшов Адамюка і гравці Металіста 1925 виходили 3 в 2. Вінгер Металіста 1925 увійшов до штрафного майданчика і скинув під удар Борячуку, який в дотик завдав потужного удару в ближній кут, але Волинець парирував. Варто відзначити, що в цьому епізоді нападник гостей міг віддавати передачу праворуч на Арі, який був сам перед воротами.

На цю нагоду дніпряни відповіли дальнім ударом Рубчинського під поперечку та Мозіль у стрибку зумів перевести м’яч на кутовий.

Потім ще один момент мав Борячук. Нападник Металіста 1925 після передачі від Арі пробивав з меж штрафної зони, але влучив у стійку.

Та вже по перерві дніпряни повели у рахунку. На 56-й хвилині Лєднєв наважився на дальній удар і не прогадав. М’яч після гарматного пострілу півзахисника Дніпра-1 за фантастичною траєкторією залетів під поперечку – 1:0.

На 62-й хвилині підопічні Максимова були дуже близькі до другого гола. Після навісу з кутового Кравець пробивав головою, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

На 67-й хвилині Металіст 1925 був дуже близьким, щоби зрівняти рахунок. Харків’яни виконували кутовий, Курило виграв повітря у штрафному майданчику і скинув на дальню стійку на Борячука, який у падінні пробив головою, але влучив у Гуцуляка, який стояв на лінії воріт. Варто відзначити, що м’яч після удару Борячука зачепив руку Гуцуляка. Головний рефері після консультацій з арбітром VAR вирішив не призначати пенальті.

До кінця зустрічі Металіст 1925 так і не зміг забити. Більше того, гості були близькі, щоби пропустити уже в доданий час. Пасіч пробивав з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника і рикошетом від нього летів під поперечку – Мозіль встиг зреагувати і здійснив ефектний сейв.

Тож, Дніпро-1 завдяки фантастичному голу Лєднєва перемагає харківський клуб і набирає 12 очок. Наразі дніпряни займають 7-му сходинку в чемпіонаті України.