Герой Динамо. Бразилець перевернув гру киян із Валмієрою. ВІДЕО

У Мірчі Луческу має бути багато запитань до гравців стартового складу поєдинку з Валмієрою

Сидорчук і компанія з тріском провалили перший тайм, за який кияни створили лише одну хорошу атаку. Зате в обороні лише Бущан і диво допомогли втримати ворота на замку.

Голкіпер збірної України врятував свою команду після підступного удару Якото у дальній кут. А за декілька хвилин поперечка прийшла на допомогу Динамо після удару Сілагадзе.

Свій єдиний (можна ще згадати заблокований удар Буяльського після передачі Де Пени зі штрафного) по-справжньому небезпечний момент динамівці створили під завісу тайму. Швидка атака звершилася навісом Дубінчака під удар Циганкову. Воротар Валмієри без проблем впорався з ударом вінгера киян.

Після перерви гру освіжили заміни у складі української команди. Особливо додав різноманітності вихід Вітіньйо. Саме після проходу і передачі бразильця мав забивати Віталій Буяльський, але на заваді став оборонець Валмієри.

На 67 хвилині все той же Вітіньйо своїм прикладом показав партнерам по команді, як треба забивати. Буяльський навісив на лінію воротарського майданчика, а вінгер киян, перегравши у повітряній дуелі суперника, головою пробив точно у кут воріт Матревича – 1:0!

На 89 хвилині Віталій Буяльський заробив одинадцятиметровий. Пенальті без проблем реалізував Олександр Андрієвський – 2:0!