Гол Діалло і марнотратство Ярмоленка та Супряги. Динамо перемагає на зборах. ВІДЕО

Київське Динамо у контрольному матчі на зборах грало з Мамелоді Сандаунз.

Олександр Шовковський вирішив дещо поекспериментувати і випустив на позиції правого захисника Назара Волошина.

До 20-ї хвилини Ярмоленко мав дві гольові нагоди. Спочатку вінгер Динамо у штрафному майданчику суперника на замасі прибрав захисника і опинився віч-на-віч із голкіпером, але переграти воротаря він не зумів.

А потім Ярмоленко пробивав із близької відстані, але не влучив у дальній кут.

Гравці африканського клубу на ці моменти Динамо відповіли небезпечним штрафним ударом, після якого м'яч, на щастя для киян, влучив у поперечку і вилетів у поле.

А на 26-й  хвилині динамівці зуміли забити. Волошин зробив забігання по правому флангу і прострілив на лінію воротарської зони. куди вбігав Діалло і саме він переправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Після цього гравці Мамелоді Сандаунз мали ще одину небезпечну нагоду зі штрафного, але цього разу вже Нещерет парирував удар.

У другому таймі кияни ледь не забили ще раз. Супряга викочував на порожні ворота Царенку, але в останній момент захисник суперників вибив м'яч.

Свою нагоду забити мали і африканці. Піхальонок обрізався і гравець Мамелоді Сандаунз вибіг на побачення із голкіпером Динамо, але не влучив у площину воріт.

На 82-й хвилині свій момент змарнував і Супряга. Нападник Динамо вийшов сам-на-сам із голкіпером, але він пробив набагато вище воріт.

Попри всі моменти, жодна з команд не зуміла забити ще раз  Динамо перемагає з рахунком 1:0.