Гол Довбика не допоміг. Захист Жирони дарує перемогу Атлетико. ВІДЕО

Жирона в 31-му турі Ла Ліги у гостях грала з Атлетико Мадрид.

Віктор Циганков навіть не потрапив до заявки на матч через травму, а Артем Довбик розпочинав цей поєдинок зі старту.

Каталонці повели у рахунку вже на 4-й хвилині зустрічі. Довбик на дальній стійці замкнув передачу від Коуту і в дотик переправив м'яч у сітку воріт – 0:1.

Після цього гольових моментів у Жирони в першому таймі більше не було. Натомість забивали "матрацники".  Спочатку, 34-й хвилині вони зрівняли рахунок після пенальті. М'яч влучив у руку Гутьєрресу в штрафному майданчику Жирони і арбітр вказав на позначку Одинадцятиметровий впевнено реалізував Грізманн – 1:1.

А вже у доданий до першого тайму час гравці Атлетико вийшли уперед. Мората навісив до воротарської зони, куди вбігав Корреа, який виграв позицію у двох захисників Жирони і він пробив головою точно під стійку  – 2:1.

По перерві, на 50-й хвилині, хлопці Дієго Сімеоне забили втретє. Після подачі з правого флангу Соліс невдало поставив ногу і м'яч відлетів до Грізманна, який з близької відстані сильно пробив під поперечку – 3:1.

На 56-й хвилині супермомент втратив Довбик. Після прострілу від Еррери українець з декількох метрів не влучив у площину воріт.

На 71-й хвилині вже Атлетико пробачив Жирону. Моліна перехопив м'яч у штрафному майданчику каталонців і одразу завдав удару, але не влучив у порожній кут.

Більше жодна з команд не зуміла забити і матч завершився перемогою Атлетико 3:1. Завдяки цьому мадридський колектив набирає 61 пункт і підбирається ближче до Жирони у турнірній таблиці. Тепер між каталонцями, якій йдуть третіми, і матрацниками (займають четверту сходинку) лише 4 очки.