Гол і асист майже через усе поле. Талант Динамо вивів свою збірну у фінал турніру. ВІДЕО

Вагомий внесок у перемогу.

Вінгер Динамо Самба Діалло відзначився за юнацьку збірну Сенегалу у півфіналі турніру UFOA U20, де його команда перемогла Мавританію з рахунком 4:1. Спочатку на 19-й хвилині зустрічі динамівець увірвався до штрафного майданчика і пробив поміж ніг голкіперу. Так рахунок став 2:0 на користь Сенегалу.

А на 74-й хвилині Діалло відзначився ефектним асистом. Гравець отримав м'яч від суперника біля власного штрафного майданчика і другим дотиком віддав довжелезну передачу на партнера по команді, який вийшов віч-на-віч із голкіпером Мавританії і впевнено переграв його.

Нагадаємо, Динамо заявило Діалло на сезон в УПЛ і, як повідомляв тренер молодіжки киян Ігор Костюк, це було рішення тренерського штабу першої команди.