Гол на 1-й хвилині і дубль захисника! Туреччина в драматичному матчі б'є Австрію. ВІДЕО

У заключному матчі 1/8 фіналу Євро-2024 Австрія грала з Туреччиною.

Команди дуже активно розпочали поєдинок і зі старту обмінялися швидкими атаками. А на першій хвилині турки вийшли вперед у рахунку через помилку австрійців. Після подачі з кутового Пош зрізав м'яч у власні ворота, але Пенц врятував і відбив прямо на Демірала, який в дотик прошив голкіпера – 0:1. Цей гол став найшвидшим в історії чемпіонаті Європи, який був забитий у плей-оф Євро.

Після цього австрійці мали чудову нагоду, щоби зрівняти рахунок. Замість подачі з кутового пішов простріл на ближню стійку і м'яч пролетів через увесь воротарський майданчик, але ніхто з гравців збірної Австрії не зумів переправити його в сітку.

Після цього команди трохи збавили темп. Непогано підловити голкіпера Австрії намагався Гюлер, коли пробив із центра поля, але він не влучив у площину.

Наприкінці першого тайму гарну нагоду зрівняти рахунок мав Баумгартнер. Він пробивав у дотик із меж штрафного майданчика та м'яч пролетів поруч зі стійкою.

На 51-й хвилині супермомент мав Арнаутович. Нападник Австрії вийшов віч-на-віч із голкіпером Туреччини, але переграти його не зумів – сейв Гюнока.

Натомість на 59-й хвилині турки забили вдруге. Гюлер з кутового навісив до воротарського майданчика, там Демірал перестрибнув усіх і ударом головою вколотив м'яч у сітку – 0:2.

На 66-й хвилині австрійці відквитали один гол і зробили вони це теж з кутового. Після подачі від прапорця Пош скинув головою на дальню стійку, де був ніким не прикритий Грегорич, який в дотик вколотив м'яч у сітку воріт – 1:2.

Підопічні Ральфа Рангніка кинулися вперед, щоби відігратися. Вони обступили штрафний майданчик турків, але забити ще раз вони не зуміли. Хоч на останніх секундах збірну Туреччини врятував Гюнок.  Баумгартнер після навісу пробивав головою, м'яч від газону летів у ворота, але голкіпер здійснив мегасайв та перевів на кутовий.

Тому збірна Туреччини перемагає з рахунком 2:1 і виходить у чвертьфіналу Чемпіонату Європи.