Гол на 100-й хвилині! Ексзірка Динамо став героєм у матчі Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Шалена розв'язка у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів за участі ексгравця Динамо.

У цьому протистоянні зустрічалися афінський АЕК та загребське Динамо Богдана Михайличенка. Цей поєдинок мав відбутися ще два тижні тому, але його перенесли за рішенням УЄФА після сутички фанів обох команд, в якому загинула людина.

У першій зустрічі грецький колектив переміг з рахунком 2:1. Але в матчі-відповіді АЕК був близький до вильоту з кваліфікації Ліги чемпіонів. До 90-ї хвилини греки програвали 0:2 (2:3 за сумою двох матчів), проте в компенсований час вони здійснили камбек. Напочатку доданого часу забив Араухо, а потім на 100-й хвилині ексзірка київського Динамо Домагой Віда забив м'яч, який і вивів АЕК до наступної стадії! Захисник вдало зіграв на добиванні після того як Лівакович відбив пенальті і головою переправив м'яч у сітку воріт.