Гол Піхальонка вирішив усе. Дніпро-1 виходить в плей-оф Ліги конференцій! ВІДЕО

Дніпро-1 перед домашнім матчем з Аполлоном мав серйозні кадрові проблеми. До великої групи травмованих додався один із лідерів колективу Кучера - аргентинець Домінго Бланко.

Попри всі втрати, саме дніпряни активніше діяли у першому таймі словацького поєдинку команд. На 34 хвилині хорошу нагоду, щоби забити, втратив Олександр Назаренко. Вінгер Дніпра-1 відгукнувся на подачу з флангу, але ударом злету з меж воротарського майданчика кіпріотів відправив м'яч вище воріт.

Приклад влучності партнеру по команді на 39 хвилині показав Піхальонок. Півзахисник збірної України наважився на дальній удар, з яким не впорався голкіпер Аполлона Йованович – 1:0!

Після перерви гості почали більшою кількістю гравців організовувати атаки на ворота Валефа, але ближче до забитого м'яча були саме дніпряни. Амаш наважився на дальній удар – стійка врятувала кіпріотів.

На останніх хвилинах основного часу не витримали нерви у ліванського легіонера Аполлона Жраді. Неадекватні дії футболіста (вдарив Бабенка ліктем) арбітр зустрічі оцінив червоною карткою – вилучення.

У компенсований до другого тайму час міг забивати Логінов. Герой поєдинку з Рухом після швидкої контратаки і передачі Довбика з вигідної позиції пробив вище воріт гостей.

Дніпро-1 довів матч до переможного завершення. Команда Олександра Кучера виходить до плей-оф Ліги конференцій!