Гол руками. Команда росіянина пропустила неймовірний м'яч. ВІДЕО

У матчі 11-го туру один із головних претендентів на перемогу в чемпіонаті Фінляндії СІК приймав аутсайдера змагань клуб ВПС. За гостей виступає росіянин Євген Башкиров, а СІК довгий час був клубом українця Дениса Олійника

Господарі почали потужно: вже на другій хвилині відкрили рахунок завдяки безглуздій помилці голкіпера суперника. Захисник СІКа Террі Йегбе відзначився голом після вкидання м'яча з ауту. Гол не зарахували б, якби воротар ВПС Теппо Марттінен не торкнувся м'яча. У такому разі арбітр призначив би удар від воріт. Але Марттінена зреагував і кінчиками пальців перевів м'яч у свої ворота – 1:0:

У другому таймі ВПС зрівняв рахунок завдяки точному удару форварда Роні Хадда. Але вже в доданий час, на 92 хвилині, гості знову пропустили, зазнавши шостої поразки в чемпіонаті.

А ось СІК, здобувши перемогу з рахунком 2:1, набрав 24 очки і має ще дві гри в запасі, щоб обійти КуПС та очолити турнірну таблицю чемпіонату.