Гол таланта все вирішив! Дніпро-1 долає Кривбас у надважливому матчі. ВІДЕО

У понеділок, 6 травня, в рамках центрального матчу 27-го туру УПЛ Дніпро-1 приймав Кривбас.

Команди активно розпочали гру. В цілому, у першому таймі Дніпро-1 більше володів м’ячем та створив декілька перспективних моментів. Так, на 16-й хвилині підопічні Максимова завдали перший удар по воротах суперника — Ківінда потужно пробив із лівого флангу під праву стійку, але Маханьков зробив ефектний сейв, врятувавши Кривбас.

Далі команди дещо знизили темп, і події переважно розгортались у центрі поля. Було багато дрібних фолів, а от забитих м’ячів уболівальники не побачили. Тож, на перерву Дніпро-1 та Кривбас пішли з нулями на табло 0:0.

Друга половина зустрічі розпочалась більш динамічно, адже нічийний результат нікого не влаштовував. Дніпряни тисли і їм таки вдалося вийти вперед. На 57-й хвилині Бабенко, перехопивши м'яч у підкаті, віддав на Рубчинського, який відпасував на 18-річного Гаджиєва, а той вразив дальній кут — 1:0!

Продовжили дніпряни контролювати гру після голу. Час від часу криворіжці вибігали у контратаки, але відігратися не змогли. У підсумку, рахунок залишився незмінним 1:0.

Нагадаємо, раніше головний тренер дніпрян Юрій Максимов заявив, що покине команду у разі програшу Кривбасу.

Після цього матчу Кривбас продовжує йти на 3 місці з 54 очками, Дніпро-1 на 4 позиції, маючи 48 балів в активі.