Гол Ваната рятує від поразки. Динамо вириває нічию у матчі з 4-разовим чемпіоном

Динамо після впевненої перемоги над Лієпаєю (5:2), де два гравця біло-синіх отримали травми і вилетіли на певний час, у своєму черговому матчі на зборах грало з 4-разовим чемпіоном Північної Македонії Шкендією.

Поєдинок кияни розпочали дуже впевнено і мали три небезпечні нагоди. Спочатку свій момент не реалізував Шапаренко, потім захисник в останній момент заблокував удар Ваната з близької відстані, а наостанок Волошин з меж штрафного майданчика пробив у поперечку.

Гравця Шкендії відповіли на 12-й хвилині моментом Адемі, який вийшов фактично віч-на-віч із Бущаном, але голкіпер Динамо цю дуель виграв. Потім впродовж двох хвилин воротар киян ще двічі рятував свою команду.

Утім, на 26-й хвилині, Бущан пропустив прикрий м'яч. Шала пробив із меж штрафної зони у ближній кут і м'яч пролетів під ногою голкіпера – 0:1.

Після цього підопічні Олександра Шовковського кинулися вперед і навіть зуміли відправити м'яч у ворота суперників, але гол арбітр не зарахував через порушення правил.

На 60-й хвилині Динамо зрівняло рахунок. Кияни розіграли чудову комбінацію: Шепелєв на Буяльського, той в дотик до штрафного майданчика на Кабаєва, який сильно прострілив до воротарської зони, куди вбігав Ванат – нападник у стрибку відправив м'яч у сітку – 1:1.

Після цього Динамо створило ще декілька небезпечних моментів біля воріт суперників, але забити їм не вдалося.