Гола Мудрика не вистачило. Арсенал робить камбек з 0:2 у матчі з Челсі. ВІДЕО

Центральний матч 9-го туру АПЛ відбувався на Стемфорд Бридж. Челсі Михайла Мудрика приймав Арсенал Олександра Зінченка.

Обидва українці вийшли у стартових складах своїх команд. На 15-й хвилині Челсі вийшов уперед завдяки голу з пенальті, який заробив Мудрик. Українець після подачі від Стерлінга пробивав головою і м'яч влучив у руку Саліба. Після перегляду VAR арбітр призначив одинадцятиметровий. Палмер з позначки переграв Раю – 1:0.

Арсенал протягом першої половини зустрічі не зміг створити нічого небезпечного біля воріт Челсі. Та й загалом саме господарі поля виглядали гостріше, але забити більше до перерви не змогли.

Вже на старті другого тайму Челсі подвоїв перевагу. Мудрик з лівого флангу виконував чи то навіс, чи то пробивав, але м'яч після його удару-подачі залетів за комірець Раї прямо у сітку воріт – 2:0

На 78-й хвилині Арсенал відквитав один гол. Не обійшлося без подарунків від голкіпера Челсі Санчеса. Він віддав невдалу передачу, яку перехопив Райс і півзахисник Арсенала в дотик пробив вже у порожні ворота – 2:1.

На 84-й хвилині Арсенал зрівняв рахунок! Сака виконав навіс з правого флангу на дальню стійку, куди вривався Троссард і бельгієць у дотик прошив Санчеса – 2:2.

Та вирвати перемогу підопічним Мікеля Артети не вдалося. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.