Голкіпер був на висоті! Чехія не змогла пробити Грузію. ВІДЕО

У суботу, 22 червня, відбувся поєдинок 2-го туру групи F Євро-2024 в якому зустрілися збірні Грузії та Чехії.

Зі старту зустрічі Чехія грала першим номером. Нелегко прийшлося голкіперу Грузії Мамардашвілі, якого багато разів перевіряв на міцність суперник. Воротар Валенсії видав декілька дуже розкішних сейвів після ударів Гложека, Шика, Юрасека.

На 25-й хвилині арбітр матчу скасував гол чехів. Гложек, отримавши передачу з правого флангу, пробив у Мамардашвілі – м’яч влучив в обличчя чеху і полетів у ворота. Однак, гол не було зараховано через гру рукою чеського нападника.

Мало що давали створити чехи грузинам в атаці. З урахуванням великої переваги команди Гашека, першими забили підопічні Саньоля. Через гру рукою Гранаца, арбітр призначив пенальті на користь Грузії, який впевнено реалізував Мікаутадзе – 1:0! З таким рахунком команди пішли на перерву.

Активно розпочався другий тайм. Гол придав сил грузинам і після перерви вони діяли більш розкуто, підтримуючи високий темп гри. Проте, чехи таки змогли зрівняти рахунок на 59-й хвилині поєдинку. Після подачі з кутового Лінгр пробив, але м'яч влучив у штангу і відскочив від Шика – 1:1.

Для Мамардашвілі ситуація у другій половині зустрічі не змінилася – грузинський голкіпер продовжив рятувати раз за разом свою команду.

Ближче до закінчення поєдинку додали у своїй грі підопічні Саньоля, нав'язуючи серйозну боротьбу супернику. Однак, у підсумку, грузини та чехи зіграли внічию 1:1!