Голодування за поганий результат в УПЛ? Сенсаційна заява представника Другої ліги

Як клуби УПЛ змушують гравців знайти мотивацію

Віцепрезидент друголігової ЮКСИ Євген Донцов розповів про умови в деяких клубах УПЛ. За словами функціонера, у неназваних командах перестають кормити футболістів за погані результати.

Що робить бізнесмен, коли його працівники втрачають мотивацію? Думаю, у кожного з вас є слушні думки щодо цього. Що роблять професійні клуби, коли їхні гравці не дають результат? Правильно - вони скасовують харчування гравцям. Це, я так розумію, така альтернативна форма мотивації. Цього тижня дізнався, що аж два футбольні клуби Прем'єр-ліги практикують таке.

Євген Донцов / https://www.facebook.com/zhenya.dontsov

Насправді це гниль і неповага до людей. Це з одного боку. А з іншого - дурість і повне нерозуміння того, як керувати людьми, як мотивувати людей.

Цікаво, що найбільше це покаранння зачіпає не тих гравців, якіздобули негативний результат, а тих, хто на заміні або в заявці. Це, зазвичай, низькооплачувані гравців, для яких харчування на базі - суттєва економія коштів, - зазначив Донцов у власному Facebook

У Другій лізі України ЮКСА посідає друге місце після 13 турів. Колектив з Київської області має в активі 32 очки та відстає від першої Дружби на 2 пункти.

Дивіться також: Один з найкращих! Сейв Різника – у ТОПі Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також