Головна збірна без головного тренера. Хто повезе нас на Англію?

До старту збірної у кваліфікації до Євро-2024 залишилося якихось півтора місяця. Українці розпочинають відбір 26 березня виїзним матчем із Англією. А головного тренера у національної команди досі немає. Чому так сталося і кого чекати біля керма? У темі розбирався Ігор Циганик у програмі Циганик LIVE.

Мене найбільше цікавило, хто повезе нас на Англію. Я зрозумів, що варіанту немає. Ну немає кому везти нас на Англію! Чому не підписаний контракт з Ребровим, я так само не зрозумів. Бо якщо у нього пів року до закінчення контракту, то якби він ініціював і мав бажання, він уже підписав би контракт, то ми хоча б розуміли, що у нас із червня місяця є тренер. На сьогоднішній момент я зрозумів, що ніяких офіційних паперів із Ребровим немає. Бажання УАФ, щоб Ребров очолив, воно є, а поки що це тільки бажання.

Павелко сказав про те, що, мовляв, ми надаємо велике значення одній грі [з Англією – прим.ред.] – це дуже важлива гра. Залежно від того, як ми стартуємо... Ми з Англією граємо, на виїзді, без тренера! Уявіть собі. Наскільки я розумію, в УАФ є ідея, що вони домовляться з Ребровим за червень, а на Англію повезе умовний Вісенте Гомес або хтось із помічників Реброва, який знає його роботу. А потім Ребров долучиться. Та це неправильно. Ми можемо провалити відбір – не поїхати на ЧЄ, потрапити знову у третій кошик – не поїхати на ЧС. А де ми будем виховувати ту молодь? У нас ніколи не було такого, щоб за два місяці до відбору не було тренера. Я принаймні такого не пам'ятаю.

Читайте також: Мудрик усе змінив. Дніпро-1 суттєво підняв цінник на Довбика

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також