Голи на 96-й та 101-й хвилинах! Арсенал із Зінченком вириває перемогу в МЮ. ВІДЕО

Арсенал у центральному матчі 4-го туру АПЛ вдома приймав Манчестер Юнайтед.

До стартового складу канонірів повернувся Олександр Зінченко, який в останніх двох поєдинках виходив на заміну в другому таймі.

Перший момент, щоби забити мав Гаверц. Німець, якого цього літа придбали у Челсі, опинився перед воротарським майданчиком, але другим дотиком не зміг вдало влучити по м’ячу і той ледь покотився, після чого його вибив захисник.

Натомість, перша нагода МЮ завершилася голом. На 27-й хвилині манкуніанці розігнали швидку контрактатаку, Рашфорд отримав передачу, увійшов до штрафного і пробив у дальній кут – Рамсдейл зачепив м’яч пальцями, але він усе одно залетів від стійки у сітку воріт – 0:1.

Та раділи гості недовго. Уже через хвилину каноніри зрівняли рахунок після чудової комбінації. Зінченко, який перебував на лівому фланзі, віддав у центр на Нкетіа, той у дотик на Мартінеллі, а бразилець вже викотив на 11 метрів під удар Едегору – капітан лондонського клубу потужним ударом прошив Онана – 1:1.

На цьому команди трохи заспокоїлися і дограли тайм без гострих моментів.

По перерві непогану нагоду мали гості. Марсьяль вбіг до штрафного майданчика Арсенала і сильно бив у дальній кут, Рамсдейл відбив перед собою, але першим на добиванні був Рашфорд, який завдав удару в дотик, але м’яч влучив у Саліба і вилетів на кутовий.

На 68-й хвилині підпопічні Артети були близькі до гола. Після розіграшу кутового Мартінеллі пробивав у дотик з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

На 81-й хвилині Сака мав супернагоду. Вінгер опинився сам перед воротами, але з близької відстані він пробив слабко і прямо в Онана.

На 88-й хвилині Гарначо вийшов віч-на-віч з Рамсдейлом вколотив м’яч у кут воріт. Однак, шалене святкування манкуніанців зупинив Ентоні Тейлор. Головний арбітр після підказки VAR скасував гол через положення поза грою в гравця МЮ.

На шостій компенсованій хвилині Арсенал таки зумів дотиснути суперника! Після подачі з кутового Райс прийняв м’яч на дальній стійці і другим дотиком потужно пробив у ближній кут – м’яч рикошетом від захисника залетів у ворота Онана – 2:1!

На 101-й хвилині Жезус поставив масну крапку в зустрічі. Бразилець вийшов на побачення з Онана і з легкістю переграв голкіпера – 3:1.

Тож, Арсенал вириває перемогу в матчі з МЮ і набирає 10 очок після 4-х турів.