Група з 30-40 людей у масках. Екстренер Динамо розповів про напад на команду

Головний тренер Заглембє Сосновець Олександр Хацкевич розповів про конфліктну ситуацію, яка сталася зранку третього квітня.

Як писали польські ЗМІ, група людей увірвалася на тренування команди та справа навіть дійшла до бійки. Екснаставник Динамо в ексклюзивному коментарі NV детальніше описав дану ситуацію.

– Польські ЗМІ пишуть, що на тренуванні вашої команди відбувся певний конфлікт з уболівальниками. Начебто вас побили. Це правда?

– Ну конфлікт був. Була спроба фізичного насилля. Це не тільки на мене, але й на деяких футболістів. Але хто знає, то я виріс на вулиці, тому я тримаю удар і можу дати відповідь.

– Тобто була фізична спроба завдати вам шкоди від ультрас?

– Ми не знаємо чи це ультрас, вони не представилися. Це була група з 30−40 людей. Вони всі були в масках. Справжні вболівальники приходять на конструктивний діалог і вони не ховають своє обличчя за масками.

Олександр Хацкевич ДинамоФото: Динамо Київ

– Яка ситуація зараз? Є постраждалі?

 – Деякі гравці залишили поле під час цієї ситуації, а в основному всі польські футболісти залишилися. Але хочу сказати, що команда повела себе гідно. Всі були один за одного. Бо там був такий розкиданий натовп. А в такій ситуації треба тримати дистанцію, бо це були неприємні люди, хоч мої гравці з ними якусь розмову вели. Так само тренерський штаб залишився теж. Після цього інциденту ті люди залишили футбольне поле, а ми продовжили тренування. Тут незрозуміла ситуація клубу, який не забезпечив нам безпеку. Це гарантія для всіх футболістів і тренерського штабу. Будемо розбиратися, чому таке сталося. Це конфлікт був орієнтовно після 10-ї години ранку, коли в нас уже почалося тренування. І до цього моменту у нас не було жодного контакту ні з мером міста, ні з президентом клубу. Вони не виходять на зв’язок, а ми хочемо їм поставити це питання щодо нашої гарантії безпеки на тренуванні.

– Також польські джерела пишуть, що президент клубу Аркадіуш Александер подав у відставку. Вам щось про це відомо?

– У нас немає такої інформації. Ми зараз знаходимося у клубі. Тут більше питання щодо цієї ситуації з незрозумілими людьми. Можливо, після цього він і подав у відставку. Але поки у нас з ним не було ні розмови, ні контакту. Всі, звісно, хвилюються про мене здоров’я, дякую дуже. Але кажу, що зі мною все нормально, я працездатний і в хорошому настрої.

– Пишуть, що били з ніг і були удари в голову.

– Ну це будуть багато подібного писати. Але я кажу, що я можу за себе постояти і заблокувати удар. Все нормально. Спроби були, так. Але в мене така практика вже була.

Читайте також: Або зіграє з Сіті, або піде. Зірка Реала поставив чіткий ультиматум клубу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також