Грузія спробувала дати бій! Іспанія впевнено виходить в 1/4 фіналу Євро. ВІДЕО

В 1/8 фіналу Чемпіонату Європи Іспанія грала з Грузією.

Грузини першими повели в рахунку. Какабадзе прострілював з правого флангу і Ле Норман зрізав м'яч у власні ворота – 0:1.

Іспанія зрівняла рахунок на 39-й хвилині. Родрі отримав передачу поблизу штрафного майданчика суперників і пробив точно в кут – 1:1.

На 51-й хвилині іспанці вийшли вперед у рахунку. Ямал навісив на Руїса і той прошив Мамардашвілі – 2:1.

На 75-й хвилині іспанці забили втретє. Вільямс отримав передачу в штрафному майданчику суперника і вколотив м'яч під поперечку – 3:1.

На 83-й хвилині Ольмо встановив остаточний рахунок у матчі. Півзахисник іспанців отримав пас у штрафному майданчику суперників і пробив у кут – 4:1.

Більше голів у матчі не було і в 1/4 фіналу ЄВРО-2024 Іспанія зіграє з Німеччиною.