Хто з нами? Україна і ще 9 учасників Євро-2020

Все менше місць на головному турнірі континенту.

Кваліфікація на Чемпіонат Європи, який пройде влітку 2020 року в 11 країнах (на 12 стадіонах Старого Світу), триває. До України, Бельгії, Іспанії, Італії, Польщі та Росії додалися Туреччина, Франція, Чехія та Англія.

Турки напередодні звели до нічиєї гру зі своїми конкурентами, ісландцями, – 0:0.

Французи ледве дотиснули абсолютного аутсайдера групи Н Молдову 2:1. Причому їм довелося відіграватися з 9-тої хвилини. І лише завдяки реалізованому Жиру пенальті на 79-тій чинні Чемпіони Світу вирвали перемогу.

Зате англійці на Вемблі покуражилися. Ще до перерви у ворота чорногорців влетіло 5 м’ячів! Три з них авторства форварда Тоттенгема Гаррі Кейна. А остаточний розгром зафіксував принизливі для гостей 0:7. Слідом за лідерами групи А до фінальної частини турніру вийшли чехи. Мінімальна вольова перемога над Косово 2:1.

Photo by Dan Mullan/Getty Images

Кваліфікація має визначити 20 із 24 учасників фінального турніру. Ще 4 команди потраплять на Євро завдяки Лізі Націй. Жеребкування фінальної стадії відбудеться 30 листопада!