Гвардіола накричав на Голанда у перерві матчу! Наставник Ман Сіті пояснив свої дії. ВІДЕО

У першому турі АПЛ Манчестер Сіті здолав Бернлі з рахунком 3:0, але після першого тайму стався цікавий інцидент між Хосепом Гвардіолою та Ерлінгом Голандом.

Головний тренер містян після першого тайму підбіг до нападника, який забив два м'ячі, і почав щось емоційно йому розповідати і жестикулювати руками. Наставник чемпіона Англії навіть відштовхнув камеру, яка знімала цей епізод.

Звичайно, після зустрічі журналісти розпитали обох щодо цього моменту. Голанд розповів, що Гвардіола був трохи злий на нього через реакцію форварда на дії Бернарду Сілви.

Я намагаюся зосередитися щодня і завжди кажу, що працювати з Пепом — одне задоволення. Я повинен продовжувати розвиватися, тому що я ще молодий, не забувайте! Я не думаю, що є хтось кращий, ніж він, щоб вчитися. Інцидент стосується останньої дії першого тайму, тому що я трохи злий на Бернарду Сілву за те, що він не грав зі мною, тож Пеп був трохи злий на мене! Але це гарний старт для нашої першої гри в сезоні, – цитує Голанда Sky Sports.

Гвардіола і ГоландPhoto by Getty Images

А ось, як з цього приводу висловився Гвардіола:

Він завжди хоче отримати пас, вийти віч-на-віч і забити. Але до кінця тайму залишалося кілька хвилин, до цього ми втратили м'яч у ситуації з Ковачичем та Родрі. Бернарду правильно зробив, не став віддавати йому пас. Нічого серйозного не сталося. Ми просто обговорили як краще діяти. Ніяких проблем. Він забив два голи, і, гадаю, залишився задоволений, – сказав Гвардіола на післяматчевій пресконференції.