Гвардіола ризикує втратити ще одну зірку?! Арсенал хоче забрати з Ман Сіті ТОПгравця

Зірковий гравець хоче піти з Ман Сіті.

Як повідомляє The Athletic, 24-річний нападник містян Хуліан Альварес має намір змінити клуб цього літа і вже попросив Манчестер Сіті його продати. Чинний чемпіон Англії оцінює свого гравця у 70 млн євро. Daily Post зазначає, що у Альвареса є декілька варіантів продовження кар'єри. Так, у підписанні аргентинця зацікавлений Арсенал. Міккель Артета хоче посилити атаку після того, як каноніри фінішували на 2 місці в АПЛ.

Альвареса хоче АрсеналФото: Getty imagesРаніше була інформація про те, що Ман Сіті може покинути голкіпер Едерсон.

Нагадаємо, Альварес став першим гравцем в історії футболу, який впродовж одного футбольного сезону виграв требл (АПЛ, Кубок Англії та Лігу чемпіонів) і Чемпіонат світу (зі збірною Аргентини).