І без Мудрика впоралися. Шахтар здолав Ренн у першому матчі 1/16 Ліги Європи. ВІДЕО

Донецькому Шахтарю вдалося приголомшити Ренн у першому матчі протистояння 1/16 Ліги Європи з Ренном.

Українці забили вже на 11 хвилині. Михайличенко скористався помилкою оборони гостей, увірвався у штрафний майданчик Ренна і пробив по воротах Манданда. Французький голкіпер свою команду врятував, але на добиванні найспритнішим виявився Криськів1:0!

Після цього Ренн перехопив ініціативу і ще до перерви втратив супершанс, щоби зрівняти рахунок. Бондаренко обрізався біля власних воріт, Токо-Екамбі підхопив м'яч і вийшов віч-на-віч із Трубіним. Реакція українського голкіпера врятувала номінальних господарів – сейв.

Здавалося, піти на перерву з таким рахунком буде для Шахтаря позитивом, але підопічні Йовічевича зробили ще краще. Вже у компенсований до першого тайму час Конопля заробив пенальті, коли впередив у чужому штрафному майданчику Угочукву. Одинадцятиметровий не без шансів для Манданда реалізував Бондаренко – 2:0!

Гірники після перерви, на жаль, пропустили.

Доку класним навісом знайшов на дальній стійці воріт Трубіна Токо-Екамбі, який із близької відстані не промахнувся – 2:1 на 59 хвилині.

Шахтар одразу спробував відповісти, але ударам Степаненка та Зубкова влучності забракло.

До завершення зустрічі ближчими до гола були не французи, а саме українці. Сікан, який змінив на полі Траоре, після класної розрізної передачі увірвався у штрафний майданчик гостей, обіграв Манданда, але з гострого кута не зумів поцілити у ворота суперника – завадив захисник.

Тож, 2:1, Шахтар мінімально перемагає і до Франції їде з перевагою у рахунку!