І таке буває. Німецький суддя зазнав важкої травми прямо під час матчу

Арбітр не зумів допрацювати матч до кінця

Відомий німецький арбітр Фелікс Брих порвав хрестоподібну зв'язку коліна прямо під час роботи на матчі Бундесліги. Про це повідомляє beIN Sports.

Епізод трапився на 32-й хвилині матчу між Айнтрахтом та Штутгартом (1:2). Брих невдало став на ногу, підвернув щиколотку та праве коліно. Суддя протримався до перерви, після чого його замінив четвертий арбітр Патрік Швенгерс, для якого це дебютний матч у елітному дивізіоні.

Фелікс Брих / Getty Images

Офіційного діагнозу поки немає. Однак сам Брих підозрює, що у нього розрив хрестоподібної зв'язки коліна. Це означає, що арбітр пропустить залишок поточного сезону, а також можливо Євро-2024.

Прикрим для Бриха є те, що він зупинився в одному кроці від повторення рекорду Вольфганга Штарка за кількістю проведених матчів в Бундеслізі. На рахунку Бриха 343 матчі.