Ідеальна гармата! Малиновський забиває команді ексдинамівця

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський не потрапив до стартового складу на матч проти Верони. Натомість у гостей із капітанською пов’язкою вийшов ще один знайомий українцям футболіст – колишній півзахисник Динамо Мігель Велозу. Однак, вже по ходу першого тайму Джан П’єро Гасперіні змушений був провести заміну. Йосип Ілічич отримав травму, і на 28-й хвилині матчу на поле вийшов Руслан Малиновський.

Цю опцію від головного тренера бергамасків можна назвати заміною по позиції, адже саме Руслан Малиновський розташувався найвище серед центральних півзахисників. Часто українець грав в одну лінію із нападником Муріелем. На момент виходу Малиновського Аталанта вже програвала у рахунку 0:1, але гравець збірної України зумів усе змінити.

На 43-й хвилині Малиновський за декілька метрів до штрафного майданчика Верони отримав м’яч і трішки простору. Руслан одразу наважився на дальній удар. М’яч із шаленою силою полетів у дев’ятку, ну а голкіпер гостей не мав жодних шансів – 1:1. Це перший забитий м’яч українця у Серії А. В основний час другого тайму команди обмінялися голами. А ось у компенсований час Аталанта змогла вирвати перемогу. Гольову комбінацію розіграло тріо центральних захисників Паломіно-Толой-Джимсіті із завершальним ударом останнього.

3:2 – команда Руслана Малиновського драматично перемагає і готується до вирішального матчу у Лізі Чемпіонів проти Шахтаря.