Ігор Суркіс: Славія грає в інший футбол, ніж Шахтар

Президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував поєдинок Динамо проти Шахтаря та події, що йому передували.

– Старт сезону: 2 перемоги над Шахтарем. Ви задоволені? І що скажете по матчу?

– Я заодоволений тим, як гравці ставляться до тренувального процесу і до самих матчів. Шахтар – команда не проста. Перше враження по двом зустрічам: Шахтар володіє м’ячем, але це природньо, бо в команді грають швидкі і технічні бразильські футболісти. План Хацкевича працює чітко і дві перемоги можуть багато про що сказати. Гра, як каже тренер Шахтаря, швидко забувається, а результат залишається на табло і в турнірній таблиці. Команда продемонструвала харатер, терпіння і заслужено перемогла.

– В підтрибунці була якась суперечка Фонсеки і Хацкевича. Ви бачили що сталося?

– Я не знаю. Це їхні тренерські розбірки. Я дивлюся футбол.

– В Інтернеті ширяться різні чутки. Одна з останніх – що Хацкевича змінить на тренерському містку Ребров…

– Це смішно. Про те, що «Динамо» хоче змінити тренера, зазвичай пишуть перед нашими матчами з «Шахтарем» ті, хто хоче дестабілізувати ситуацію в нашому колективі. Зі свого боку можу сказати, що команда в надійних руках, будується, і дві перемоги над «Шахтарем» ще не значать, що цей процес завершено. У нас багато перспективної молоді, яку потрібно поступово підпускати до основної команди, що продемонстрував учора наш дубль, який так само за спекотної погоди у важкій грі все ж дотиснув та вирвав перемогу. Там багато талановитих хлопців: Цітаїшвілі, Булеца, Русин має про себе заявити, Миколенко, Попов. Там достатньо молодих гравців, які можуть влитися в команду. Не одразу всі, а по одному. Треба дати їм шанс і я впевнений, що при першій же можливості хацкевич їм такий шанс надасть. Зараз такої можлимвості немає, бо ми боремося на всіх фронтах. Наше основне завдання – потрапити в Лігу Чемпіонів. Все для цього, я впевнений, зроблять і хлопці, і тренерський штаб. Суперники не прості..

– Що скажете про Славію?

– Славія – серйозний суперник. Вони грають в інший футбол, ніж грає Шахтар. Це буде силовий футбол з великою кількістю єдиноборств. Треба встигнути відновитися (добре, що ми грали в п’ятницю) і у всеозброєнні підійти до матчу.

– Ви задоволені, що сьогодні міг зіграти Ісмаїлі? Повторюючи слова голови КДК: “в найкращих складах змогли команди зіграти”…

Я задоволений за голову КДК, що він зробив все, щоб команди зіграли в найсильніших складах. Напевно, він зараз дуже задоволений тим, що ми обіграли Шахтар. Мабуть, він зараз нам аплодує, що він зробив все для того, щоб Шахтар грав з Ісмаїлі. Хочу нагадати, що Марлос за такі ж дії отримав 5 матчів. Правил для них не існує! Поведінка вболівальників сьогодні – підвердження того, що не треба балуватися і баламутити людей. Є регламент, який чітко треба виконувати!

– Трансферне вікно відкрите, кого шукає Динамо? Правда, що по нападниках: Видра і Мансілья на скільки реальні…

– Я не буду зараз говорити по кандидатурах. Селекційна служба працює і пропонує варіанти Хацкевичу, який обирає. Ми хотіли б запросити нападника, який явно посилить гру команди, а не просто для відмітки, що він є. Тренерський штаб найближчим часом визначиться і в найближчих матчах він (можливий нападник – прим.ред) нам навряд допоможе, оскільки буде різниця в готовності. Ті ж бразильці – хороші футболісти, які знаходяться поки не в найкращих кондиціях, але поступово вони адаптуються. Вчора дивився за Сідклеєм і він досить впевнено зіграв у порівнянні з попередніми іграми. Маю надію, що у нас буде хороша конкуренція і ми будемо боротися на всіх фронтах.

– Що ви сказали би сьогодні Мораєсу? Як узагалі поставилися до його переходу?

– Я би йому нічого не казав, а просто не потиснув би руку. Не бачу нічого поганого у цьому переході, але, сидячи три рази в моєму кабінеті, він клявся, що нічого ні з ким не підписував, а про «Шахтар» і мови бути не може, оскільки є певні принципи, і казав, що розуміє, наскільки принциповим є протистояння між двома клубами. Я до кінця не вірив, що він таки перейде до стану «гірників», але Мораєс обрав такий шлях. Сьогодні наша команда перемогла, з чим ми його й вітаємо.

– Чого ви очікуєте від нового сезону?

– Перш за все, я очікую, що будуть приходити глядачі на трибуни. Вдячний тим 46-ти тисячам, які знайшли час й у п’ятницю увечері за такої спеки не поїхали на дачі, а прийшли на стадіон. Підтримка була чудовою з першої до останньої хвилини,й величезна за це подяка та низький уклін. Що стосується взагалі нашого чемпіонату, то хочеться, щоб він проходив у боротьбі і люди приходили не тільки на Динамо. Ви знаєте, що ми віддали стадіон Динамо в оренду Арсеналу і Олімпік там грає, тому хочеться, щоб люди взагалі ходили на футбол і це викликали інтере. Динамо ж буде боротися на всіх фронтах і за всі трофеї. Бажання у команди є і це ви бачили в матчі за Суперкубок. Ми давно не одягали золоті медалі і ми цього дуже хочему. Ми теж любимо колір золота.  Найголовніше – ми хочемо потрапити у Лігу Чемпіонів. Цього хоче вся команда і відчувають у собі сили це зробити.

– У вашій команді є віце-чемпіон світу Піварич. Що ви йому сказали, коли побачили?

Я його привітав. Сказав, щонам необхідно, щоб він якнайшвидше повернувся на футбольне поле. Він дуже важливий гравець нашої команди, добре грає в атаку. Хоча Коля (Морозюк – прим. ред) дуже добре відіграв всі ці 4 гри. За це йому велике дякую, що не на своїй позиції він зумів допопогти витримати наші ворота у недоторканності. Оборона грає достатньо надійно і дай бог так буде далі. Піварич має набрати свої кондиці. Вчора він грав за дубль, грав агресивно, з його передачі забили гол. Маю надію, що найближчим часом він повернеться на футбольне поле.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також