Інгулець домашню гру з Шахтарем гратиме у Львові! Поворознюк пояснив причину такого рішення

Поєдинок 26-го туру УПЛ між Інгульцем і Шахтарем пройде не в Петровому, а у Львові. 

Нещодавно Ігор Циганик у своїй програмі Циганик LIVE повідомляв, що Шахтар просить Інгулець перенести гру з Петрового до Львова.

І ось, Олександр Поворознюк в заяві на своєму особистому YouTube-каналі підтвердив, що матч пройде саме у Львові. Тільки президента Інгульця наголосив, що це було не прохання Шахтаря, а його особиста ініціатива, оскільки треба відремонтувати командний автобус.

По-перше, це дійсно буде так. Тільки я не розумію – я ще ніякого листа не давав, а знає вже вся Україна. Так, дійсно буде так, тому що я так вирішив. Я – людина, яка фінансує клуб. Вважаю так – так воно і буде. А якщо комусь вже сильно цікаво, то є на це суб’єктивні причини. Хочу навіть пояснити це, я не боюся. У нас є 2 автобуси, в одному з яких проблеми з коробкою. Ця коробка робиться тільки у Львові. Треба поїхати, залишити мінімум на тиждень автобус. От ми самі й попросили Шахтар, щоби ми приїхали на Рух, залишили автобус, пожили там тиждень, його відремонтують і ми спокійно поїдемо на ньому додому. Не відремонтують – поїдемо потягом. Це таке рішення. 

Олександр Поворознюк ІнгулецьФото: ФК Інгулець

У чому різниця? Дніпро-1 до нас телефонував і просив приїхати в Ужгород. Якби у мене було там це у Львові, то ми б з Дніпром-1 так домовилися, якби він пішов би нам на зустріч. Шахтар попросили ми. Я не можу просто зрозуміти. Чого ви не говорите, як Дніпро-1 виграв у нас? Тоді виходить, нам середнячкам немає різниці куди їхати. Ми поїдемо туди – нас приб’ють. Приїхали додому – нас прибили. Чого ж ви не говорите, як Іванов судив гру із Інгульцем? Є помилка, а є упередженість. Коли нема послідовності – це упередженість. Чому не поставили пенальті у ворота Дніпра-1 і тоді б побачили, як воно склалося, а поставили у бік Інгульця? Чого не говорите про інше? Шукаєте десь і втікаєте від основної проблеми. Чому вчора м'яч не зарахували Минаю, який вони забили Шахтарю? А ви бігаєте, шукаєте там щось. Я – людина, яка фінансує клуб. Як вважатиму за потрібне – так і буде. А для того, щоби убрати все це, візьміть на рівні УПЛ та УАФ ухваліть рішення, що табу, що домовленостей між командами не може бути. Якщо тільки гра, максимум на запасному стадіоні. Ніяких Львова, Києва, Ужгорода і все інше. Так ухваліть. А зараз пішення немає – значить у двох президентів є варіант домовитися. Тим паче ініціатива була від мене. Я так просив, мені так вигідно. Ви говорили про Динамо, що Поворознюк домовився з Суркісом про результат. Ми приїхали в Київ, хлопнули їх та поїхали. Думаю, що всі питання закриються тоді, коли ми приїдемо у Львів, тряснемо Шахтар та поїдемо у Петрове. І тоді питання будуть закриті.

Читайте також: Ліверпуль на шляху до трансферу Чемпіона світу! Клуб АПЛ уже зробив фінансову пропозицію

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також