Іспанія громить Хорватію. Команда Модрича осоромилася на старті Євро-2024. ВІДЕО

Центральний матч другого ігрового дня Євро-2024: Іспанія грала з Хорватією.

На старті поєдинку команди притиралися одна до одної і створили обмаль нагод. Був лише удар Морати, з яким без жодних проблем впорався Лівакович.

Та з середини першого тайму матч пожвавився і моменти понеслися. На 29-й хвилині забив Мората. Фабіан Руїс розрізною передачею вивів віч-на-віч із голкіпером нападника збірної Іспанії і той спокійно переграв Ліваковича, покотивши м'яч повз воротаря – 1:0.

Майже одразу міг зрівнювати рахунок Ковачич. Півзахисник Ман Сіті протягнув м'яч майже з центра поля до штрафного майданчика і пробив у дальній кут – сейв Сімона.

На 32-й хвилині іспанці подвоїли свою перевагу. Фабіан Руїс на межі штрафного майданчика накрутив захисників Хорватії і відправив м'яч у дальній кут воріт Ліваковича – 2:0.

І знову майже одразу могли забивати хорвати. Брозович небезпечно стріляв з дальньої відстані, голкіпер збірної Іспанії відбив на гравця суперників Маєра, але той з гострого кута завдав удару повз ворота.

На останній хвилині першого тайму Фурія Роха довела рахунок до розгромного. Ямал навісив з правого флангу до штрафного майданчика хорватів і Карвахаль з близької відстані переправив м'яч у сітку – 3:0.

Майже одразу по перерві міг забивати Ямал. Наймолодший гравець в історії Чемпіонатів Європи пробивав з близької відстані і лише сейв Ліваковича врятував хорватів.

На 55-й хвилині підопічні Далича ледь не забили. Станішич завдав удару з декількох метрів, але на лінії воріт м'яч вибив Кукурелья.

На 78-й хвилині стався курйозний епізод біля воріт Іспанії. Сімон намагався вибити, але він влучив у Маєра і той скинув на Петковича. Нападник обіграв голкіпера і перед ним були вже порожні та в цей момент його зачепив Родрі. Арбітр одразу вказав позначку, але не вилучив гравця збірної Іспанії, а дав лише жовту картку.

Петкович не зумів реалізувати пенальті – Сімон відбив. Першим на добиванні був Перішич, який віддав на Петковича і той відправив м'яч у сітку воріт, але гол скасували після підказки VAR через офсайд.