Команда, що дарує щастя! Україна б’є Роналду з Португалією і вривається на ЄВРО-2020

Найкращий футбол побачили вболівальники збірної України на НСК Олімпійський.

У матчі з Литвою Андрій Шевченко випустив в основі Соболя, Болбата і Мораєса, але на головний поєдинок повернувся до більш звичного підбору футболістів. На вістрі атаки вболівальники притаманно для цього відбору побачили форварда Гента Яремчука, а на флангах захисту розташувалися гравці Динамо Миколенко і Караваєв:

Шевченко робить заміни в захисті і атаці 🇺🇦Як вам склад❓

Опубліковано FootballHub Понеділок, 14 жовтня 2019 р.

Ставка тренера збірної України зіграла вже на 6 хвилині. Марлос подав з кутового, Кривцов виграв боротьбу у Роналду і пробив – сейв Патрісіу просто на ногу Роману Яремчуку, який з пари метрів поцілив у порожні ворота португальців – 1:0!

View this post on Instagram

Українці, як настрій? 📸: @r.yaremchuk #ukraine #football #footballhub #portugal #ukrpor #україна #збірнаукраїни #футбол #футболхаб #португалія #українапортугалія #укрпор

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Oct 14, 2019 at 12:32pm PDT

Португалія на старті поєдинку загострювала лише зі стандартів, але українці грамотно нейтралізовували небезпеку.

Підопічні Шевченка приспали пильність зірковий гостей і упіймали на помилці. Миколенко, мабуть, вперше в матчі отримав м’яч на чужій половині поля, подивився і віддав зрячий пас у штрафний майданчик гостей, де ніким не прикритий Ярмоленко в один дотик переграв голкіпера чемпіонів Європи Патрісіу – 2:0!!!

Yarmo’s on 🔥! 🇺🇦

A post shared by West Ham United (@westham) on Oct 14, 2019 at 1:04pm PDT

Гості збільшили тиск на оборону українців. Сілва і Семеду не давали ні секунди перепочинку Миколенку, Роналду барижував по всьому фронту атаки у пошуку м’яча і удару. Всі спроби Португалії розбивалися об грамотну побудову оборони. Крайнім захисникам допомагали Зінченко і Малиновський, а партнерів страхував Степаненко. Варто відзначити і роль Яремчука при грі у захисті. Нападник Гента при атаці нашої збірної виконував роль центрфорварда, а при грі в обороні робив ривок на лівий фланг, де позиційно змінював Марлоса на місці лівого хавбека.

Ледь не повторив свій подвиг Ярмоленко. За декілька хвилин до завершення першого тайму українцям вдалася класна контратака, яку розігнав Яремчук. Він віддав на правий фланг на лідера збірної. Півзахисник Вест Гема один в один обіграв опонента і з правої пробив вище воріт – дуже небезпечний момент.

Другий тайм розпочався із небезпечних ударів від Роналду. Один із найкращих футболістів планети мав дві нагоди, але обидва його удари (зі штрафного і з гри) потягнув фантастичний Пятов.

Все було добре до 71 хвилини, коли Ентоні Тейлор угледів гру рукою Сетпаненка. Опорний півзахисник намагався заблокувати в стрибку удар суперника і м’яч рикошетом від стегна поцілив йому у руку. Рефері вказав на одинадцятиметрову позначку і показав Степаненку другу жовту. Пенальті Роналду впевнено реалізував, забивши свій 700 м’яч у кар’єрі – 2:1.

В компенсований час фарт врятував українців. Данілу поцілив у хрестовину воріт Пятова. Миколенко, як гладіатор, з ушкодженням з останніх сил із судомою в ногах вибив м’яч з штрафного майданчика!

Збірна України Андрія Шевченка продемонструвала свою здатність перебудовуватися і грати у футбол. Не було страждань, а була грамотна гра у футбол з думкою про мету, яку Україна успішно виконала. НАША ЗБІРНА ЇДЕ НА ЄВРО!!!